KUSURSUZ BİR BANYONUN SIRRI: MOBİLYALARINIZI TAMAMLAYAN AKSESUARLAR

Hafele ile yakaladığınız mükemmel uyumları banyolarınıza da taşıyın

Hafele ile yakaladığınız mükemmel uyumları banyolarınıza da taşıyın. Pek çok renk ve tarz alternatiflerinden sizi yansıtan ürünleri seçin ve Hafele yardımı ile banyolarınıza uygulatın. Klasik ya da modern, altın ışıltılı ya da mat görünümler arasında seçim yapmak sizin elinizde!

Modern görünümler tercih edenler farklı bir alternatif olan siyah aksesuarlara yönelebilirler. Tıpkı diğer renklerde olduğu gibi siyah seçeneklerde de mobilya ve aksesuarlarınız arasında içten dışa uyum yakalayabilirsiniz. Menteşelerden mobilya kulbunuza kadar tüm bir banyoyu zevklerinize göre yeniden yaratın!

Kusursuz Banyoların İhtiyaç Listesi:

– Özel Tasarım Lavabolar

Özel kristal kesim, el yapımı lavabolardan antrasit tezgah üstü modellere, Häfele’nin sunduğu sıradıșı tasarımlar, mekana değer katarken özel bir deneyim vaat ediyor. Benzersiz bir banyoya sahip olmak istiyorsanız size özel tasarımlara yönelebilirsiniz.

– Banyo Bataryaları

Krom parlak ve siyah mat seçenekleri bulunan modern bataryalar banyolarınızdaki tüm mobilya ve aksesuarlar ile uyum içersinde! Zevkinize uygun işlevsel ve şık bir batarya seçin!

-Pratik Kullanımlar

Açılır, çekilebilir, katlanarak açılan; hareket kazandıran akıllı sistemler ütü masasından kirli çamașır sepetine temizlik gereçlerinden çamașır makinesine kadar bütün cihaz ve gereçleri tek bir dolap ünitesine sığdırıyor.

-Ayna Ekranlar

Özel bir teknolojiyle adapte edilmiș LED ıșık bandı, dijital saati, derece göstergesi ve TV ekranıyla aynalar adeta bir bilgi ekranına dönüșüyor. Ayna arkası rezistans sayesinde buğulanma gibi ısı değişimi problemleri de ortadan kalkıyor.

-Çekmece İçi Organizasyon Sistemleri

Banyoda el altında olan kișisel bakım ürünlerini saklamak için bölmeli çekmece içi organizasyon sistemlerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Evinizin tüm ayrıntıları Hafele ile değer kazanıyor. Siz de küçük ayrıntılar ile kusursuz bir yaşam alanına sahip olmak istiyorsanız Hafele Kalite Noktaları’nı ziyaret edin!