Mistero

Davlumbaz

İtalyan tasarımını Häfele kalitesi ile bütünleştiren davlumbazlar, ada tipinden duvar tipi ve bacasız modellere benzersiz tasarım, renk ve yüzey seçenekleriyle sunuluyor.

İncele

Kayar Tezgah Donanımı

Tek harekette kayarak açılan tezgah, mutfakta dönüşüm olanaklarının sınırlarını zorluyor.

İncele

Mutfak Bataryaları

Krom parlak ve siyah renkte, yüksek çıkış uçlu, su tasarruflu, yükselip alçalan ve ışıklı modelleriyle yeni nesil mutfak bataryaları uygulandığı mekana değer katıyor.

İncele

Convoy Premio Boy Kiler

Häfele Boy Kiler Sistemleri yüksekliği ayarlanabilen sepet seçenekleri ile mutfak dolaplarının enine ve boyuna en verimli şekilde kullanabilmesini ve üst kısımlardaki malzemelerin bile kolaylıkla görülebilmesini sağlıyor.

İncele

Tezgah Arası Organizasyon Sistemleri

Tezgah arası düzenleyici aksesuarlar renk bütünlüğü yaratarak, mutfaklarınızın güzelliğine katkıda bulunuyor.

İncele

Bölmeli Çöp Organizasyon Sistemi

Farklı genişliklerde ve bölmeli çöp organizasyon sistemleri çöplerin plastik, cam veya organik çöp şeklinde ayrıştırılabilmesini sağlıyor.

İncele

Mistero

“Her metrekarede daha çok hayat”, daha çok konfor, daha elverişli ortamlar ve daha çok işlevsellik demek. Kayar katlanır kapaklar, kayar tezgahlar, yükselip alçalan aydınlatma ya da armatürlerle kaybolan, görünen, uzayan, katmanlarına ayrılan, işlev değiştiren; tek harekette “dönüşüme” uğrayan akıllı mutfaklar, geleceği şimdiden müjdeliyor.