Häfele Concept Tasarım Merkezleri

90 yılı aşan deneyimi ve güvenilirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünleriyle bilinen dünya markası Häfele, yurt içinde ve dışında ev dekorasyonundan yenileme çalışmalarına kadar tüm projelerinde iç mimar, tasarımcı, mobilya üreticisi, marangoz ve evini yenilemek isteyen kadınlarla iş ortağı gibi çalışıyor.

Yurt çapında 3 adet Häfele Concept Tasarım Merkezi ile hizmet veren Häfele’nin yaşam alanlarına işlevsel çözümler sunduğu merkezleri İstanbul (Dudullu ve Çağlayan) ve Adana’da bulunmaktadır.

Kalite Noktalarımız

Zevk sahibi ve dekorasyona meraklı herkese hitap eden Kalite Noktalarımız, Häfele’nin mutluluk vaat eden iş ortakları…

Häfele’nin 93 yıllık tecrübesiyle bir araya gelen; kaliteli, alanında uzman mutfak ve banyo üreticilerinden oluşan Häfele Kalite Noktaları, ev dekorasyonu, ağırlıklı olarak da evin gözbebekleri mutfak ve banyolarda konsept çalışmalar ile evlerin stillerine ve farklı zevklere uygun olarak “kişiye özel yaşam alanları” oluşturuyor.

Häfele Kalite Noktaları’nda her mutfak için işlevsel bir çözüm, her tarz için estetik bir uygulama var. Bu nedenle mutluluk teması ile kurgulanan Häfele Kalite Noktaları, konfor ve şıklığın yanı sıra, yenilikçi, fonksiyonel ürünleri ve özel tasarım mutfakları ile evlere mutluluğu taşımayı vaat edecek kadar iddialı!

Häfele ürünlerinin işlevselliğini ve şıklığını stiline yansıtmak isteyen herkesi Häfele Kalite Noktaları’na bekliyoruz. Gelin, Häfele kalitesini ve ürün yelpazesindeki zengin seçeneklerin farkını keşfedin!