Otel Dekorasyonları

Tatil yaklaşıyor, planlar yapıldı, biletler alındı. Peki ya kalacağınız otel hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Tatil yaklaşıyor, planlar yapıldı, biletler alındı. Peki ya kalacağınız otel hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Büyük, lüks ve izole otellerin yanı sıra bu yaz küçük, samimi ve merkezi oteller de oldukça popüler. İster butik olsun ister büyük olsun bir otelin olmazsa olmaz dekorasyon öğeleri arasında neler var?

trendland.com

trendland.com

Yatak Odası

Tatil rotalarında gezilip görülücek yerler kadar kalacağınız otelin de büyük bir önemi var. Huzurlu bir tatilin sırrı ferah mekanlarda saklıdır. Otelin belki de en çok kullanacağınız kısmı yatak oadaları. Geniş, aydınlık ve tatil rotanıza göre şehir ya da deniz manzaralı otel odaları tercih edebilirsiniz. Böylelikle tatilin her saniyesi görsel bir şölene dönüşebilir.

 

bloglovin.com

bloglovin.com

Akşam Yemeklerine Renk Katın

Tatilin doğasına ters düşmeyecek malzemeler ve renkler, yemek salonlarında ve ortak paylaşım alanlarında tatilinizi daha renkli bir hale getirecek. Kendinizi ahşabın ve havai desenlerinin büyüsüne bırakın.

 

trendland.com

trendland.com

Konfora Yer Açın!

Rahat ortak alanlarda eski deri ve rahatsız mobilyaların yerini rengarenk ve rahat, yumuşak minderli koltuklar, renkli puflar ve sallanan sandalyeler alıyor. İç açıcı tatil planlarınız, kuzeyli ve elegan görünümlü dekorasyonların gölgesinde kalmasın. Tıpkı yaz gibi sıcak, samimi ve modern dekorasyonların bulunduğu alanları tercih edin. Akdeniz mimarisi tatil için ideal bir tercih.

public area

bloglovin.com

Dış Mekanlara Özgürlük

Dış mekanlarda özgün olduğu kadar özgür dekorasyonları tercih edin. Doğa ile iç içe olmaz size huzur verecektir. Ahşap, bambu, yemyeşil bir doğa ve rahat hamaklar ile dış mekanların keyfini çıkarın. Uzun bir yüzme saatinden sonra akşam üstü hamakta dinlenmeyi kim istemez ki?

bloglovin.com

bloglovin.com