Evlerde Doğaya Dönüş

Isınan havalar ve uyanan doğa her alanda olduğu gibi dekorasyonlarda da doğaya dönüş hissi doğuruyor.

Isınan havalar ve uyanan doğa her alanda olduğu gibi dekorasyonlarda da doğaya dönüş hissi doğuruyor. Belki de yaz dekorasyonlarında iç açıcı renkler ve minimal tasarımlara sıklıkla rastlamamızın en büyük sebebi budur. Evlerinizde yapacağınız ufak düzenlemeler ile siz de evlerinizi doğaya döndürün.

Ahşabın Sesine Kulak Verin

Doğa ile uyumlu görünümler evlerinizde sıcak ve samimi bir hava yaratacak. Ahşabın naif tasarımlar ile buluştuğu yaz dekorları bu sezonun favorileri arasında. Oturma odalarından yatak odalarına, dış mekanlara hatta banyolara kadar evinizin her alanında ahşam kullanımlara yönelebilirsiniz.

Trendland.com

trendland.com

Yazlık Görünümler

Doğal hasırlar, rattanlar ve bambu detaylar ile yaz görünümlerine kavuşmak çok kolay. Özellikle yazlık evler, bahçe dekorları, deniz ve havuz kenarları hasır görünümler için en uygun alanlar. Rattan gibi dış mekan, hava koşullarına dayanıklı malzemeler ile hasır görünümlerinizi yazdan kışa taşıyabilirsiniz. Yeşil, mavi ve hasır uyumu sizi bambaşka dünyalara götürecek.

bloglovin.com

bloglovin.com

Yeşil Köşeler

Kapalı ve açık alanlarda büyük – küçük saksı çiçekleri, geniş yapraklı yeşil bitkiler ile Akdeniz köşeleri oluşturabilirsiniz. Rengarenk saksılar ve çiçekler ile ferahlığı evinize taşıyın. İç mekanlarda bitki yetiştirmek dış mekanlardaki kadar kolay olmaya biliyor. Evde yetiştirmesi kolay olan bitkilerden tercih edebilirsiniz.

diycandy.com

diycandy.com

İç mekan bitkilerinden kolay yetiştirebileceğiniz seçenekler;

Afrika Menekşesi

Sukulent

Antoryum

Kurtkulağı

Kuşkonmaz

Aküba

Kuşyuvası

Kaladyum

Sarmaşık

Kolyoz

Toprak Tonları

Doğal görünümlerin en önemli ayrıntılarından biri de toprak tonları! Açık toprak tonlarını duvarlarınızda, koyu tonları da mobilyalarınızda tercih edebilirsiniz. Yeşil ve beyazın toprak tonları ile yakaladığı müthiş uyumu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Hafele Cacoon Mutfak

Hafele Cacoon Mutfak