BAHAR TEMİZLİĞİ: HAFELE KIYAFET DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Kışlıkları dolapların en uzak köşesine kaldırıp rengarenk yazlıkları çıkarmanın tam zamanı!

Uyanan doğa, yenilenen, tazelenen bir hava beraberinde hepimizde bir değişim ve yenilik duy- gusu uyandırıyor. Kışlıkları dolapların en uzak köşesine kaldırıp rengarenk yazlıkları çıkarmanın tam zamanı! Kıyafet düzenlemelerinin yanı sıra büyük bir bahar temizliği de yaklaşan yazın habercisi!

Yerleştirme ve Düzen

Kıyafetlerinizi organize bir şekilde yerleştirmek ve kolayca ulaşmak için Hafele’nin giyinme alanı çözümlerine göz atın. Sistematik düzen getiren akıllı donanımlar ile giyinme alanlarında eşyalara çok daha fazla yer açabilirsiniz. Hafele’de özel askı sistemlerinden yüksek kapasiteli ayakkabılıklara, kravatlık ve pantolonluktan dolap içi aydınlatmaya kadar her ihtiyacınıza yönelik depolama sistemi mevcut.

Dolaplarınızı ve çekmecelerinizi baştan yaratabileceğiniz iyi fikirlerden bazıları;

• Çekilebilir kravatlık ve kemerlik

Kıyafetinize uygun kemer ve kravatlarınızı görerek, eşleştirerek seçmenizi sağlayan sistem çekilerek kolayca açılıp kapanabiliyor.

• Aksesuar çekmecesi ve kutuları

Tam açılır, yavașlatıcılı ve sessiz kapanan çekmece sistemi ile aksesuarları çizilmeden saklayabilir ve aksesuar kutuları ile organize edebilirsiniz.

• Işıklı askı borusu

Karanlıkta bile kolaylıkla giyisilerinizi seçmenizi sağlayan ışıklı askı borusunun ışığı dolap kapağı açılınca kendiliğinden açılıyor. Bu sistem sayesinde kıyafetleriniz hem düzenli hem de kolay erişilebilir!

• Pantolonluk

Çekerek açılabilen bu sistem ile pantolonlarınız her daim ütülü! Pantolonlarınızı her seferinde katlamak ya da pantolon askısına asmaktansa kolaylıkla açılan ve pratik bir şekilde pantolonlarınızı asmanızı sağlayan bu sistemi tercih edebilirsiniz.

• Gardırop Çekmeceleri

Hafele’nin iyi fikirleri ile gardıroplarınızın her alanını organize bir şekilde değerlendire- bilirsiniz. Gardırop raflarının alt kısmları katlı eşyalar ile dolarken üst kısımlarındaki boşlukları da gardırop çekmeceleri ile değerlendirebilirsiniz.

• Asansörlü askı sistemi

Kolayca çekilebilen asansörlü askı sistemi ile yukarı uzanmadan kıyafetlerinizi kolayca seçebilir ve dolabınızın erişemediğiniz noktalarını da değerlendirebilirsiniz.